Yeni Kayseri

ASKON Kayseri’den Vali Yırık’a destek

26 Temmuz 2020 - 9:22 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
ASKON Kayseri’den Vali Yırık’a destek

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği(ASKON) Kayseri başkanlığı Melikgazi Kaymakamı iken Elazığ’a vali olan Erkaya Yırık’ı yeni görev yerinde ziyaret etti.

Elazığ Valiliği ziyaretine ASKON Kayseri başkanı Ali Özcan ve yönetim kurulu üyeleri Abdülkadir Taşkın, Hamza Mutlu ve Selçuk Şahin katıldı. ASKON Kayseri Başkanı Ali Özcan ziyarete ilişkin açıklamalarda bulundu. Özcan, “Şehrimiz Kayseri ve ASKON’umuza katkılarından dolayı Sn. Valimizi yeni görev yeri olan Elazığ’da ziyaret ederek kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi sunduk. Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Elazığ valisi olarak atanan Erkaya Yırık Bey’e alakalarından ötürü teşekkür ediyorum. Kayseri’de hayata geçirdikleri başarılı hizmetleri geldiği yerde de yapacaklarına inanıyorum. Bundan sonraki meslek hayatlarında başarılarının daim olmasını diliyorum.” dedi.

Ali Özcan, “Atama haberini duyunca ASKON Elazığ şubemize Erkaya Yırık Bey ile güzel çalışmalara hazır olun dedik. Çok kıymetli bir beyefendi. Hizmet için ihtiyaçlarımızı ilettiğimizde bir gün boş çevirmedi. Her zaman arkamızda olduğunu bize gösterdi. Bizde bunu karşılıksız bırakmayarak hem güzel hizmetleri yaptık hem de Elazığ’a sadece valimizi ziyarete gelerek önemlerini kendilerine hissettirmek istedik. Bu vesileyle kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.” şekinde konuştu.

Elazığ Valisi Erkaya Yırık ise Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’ne teşekkür ederek “Kayseri’de çok güzel günler geçirdik. Güzel çalışmalar ortaya koyduk. Çalışmalarda ve yeni görev yerimizde bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

bayan escort

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url() 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">" style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url() 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">